עו"ד שלומי ביזק


עו"ד שלומי ביזק
מנהל המשרד

עורך דין פלילי שלומי ביזק, הקים את משרדו לאחר שנים רבות של עשיה ולמידה. את השכלתו הגבוהה רכש באוניברסיטת בר אילן, תואר ראשון ושני במשפט הפלילי (LL.B, LL.M) ואת ניסיונו הרב, צבר בפרקליטות תל אביב ומאוחר יותר כסנגור פלילי. ההשכלה שרכש והניסיון שצבר הציבו את עו"ד פלילי שלומי ביזק, כאחד מפורצי הדרך המובילים בתחומם. תחת ידיו של עו"ד שלומי ביזק, עברו תיקים אשר חלקם זכו לתהודה ציבורית רבה, ביניהם תיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, ויצוג נאשמים בערכאות הערעור השונות.

עו"ד שלומי ביזק, מאמין כי מאחורי כל סיפור, עומד אדם בעל משפחה עם נסיבות חיים כאלו ואחרות אשר יש להביאם בחשבון בדרך ובאופן ניהול התיק. עיקרון מנחה נוסף אשר לפיו פועם משרדו של עו"ד שלומי ביזק, הוא כי האמת נמצאת בפרטים הקטנים, וכדי להגיע לחקר האמת יש לרדת לעומק הפרטים הקטנים והטפלים בכל תיק ותיק.

"רק אם נעסוק בטפל, נדע את העיקר"


עו"ד שלומי ביזק הינו מומחה למשפט הפלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו, העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במשפט הפלילי תוך מקצועיות, יסודיות ויצירתיות. מיד עם תום עבודתו בפרקליטות תל אביב שימש כסנגור פלילי במשרד ותיק וצבר ניסיון מעשי רב. עורך דין פלילי שלומי ביזק בעל תארים ייחודים במשפט הפלילי מאוניברסיטת בר אילן (LL.M, LL.B). המשרד מתמחה בתיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי (מדעי) ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, תיקי פשיעה חמורה ייצוג בערכאות הערעור השונות ועוד. 

המלצות:

b144 | Google | facebook zap | lawgiude   

המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מידי, מקצועי ודיסקרטי צרו קשר עכשיו! טל: 050-7719770 | השאירו פרטים