סגירת התיק / המשך החקירה


במידה והחקירה תסתיים בסגירת התיק הפלילי, כדאי לדעת שלעילת הסגירה יש היבט חשוב מאד. אם התיק הפלילי נסגר למשל בעילה של חוסר בראיות, או בחוסר עניין לציבור, אז יוותר רישום משטרתי במאגרי המשטרה תחת שם אותו אדם שנחקר. מה שיכול למנוע ממנו לעסוק בעיסוקים מסוימים ולהגביל אותו במסלול חייו בעתיד. לכן, חשוב לוודא כי התיק ייסגר בעילה של היעדר אשמה ובאופן הזה לא נותר כל רישום משטרתי או פלילי לאותו עניין. מומלץ להיעזר בשירותי עו"ד פלילי מנוסה כדי למחוק את התיק כהלכה גם לאחר מספר שנים.


עו"ד שלומי ביזק הינו מומחה למשפט הפלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו, העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במשפט הפלילי תוך מקצועיות, יסודיות ויצירתיות. מיד עם תום עבודתו בפרקליטות תל אביב שימש כסנגור פלילי במשרד ותיק וצבר ניסיון מעשי רב. עורך דין פלילי שלומי ביזק בעל תארים ייחודים במשפט הפלילי מאוניברסיטת בר אילן (LL.M, LL.B). המשרד מתמחה בתיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי (מדעי) ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, תיקי פשיעה חמורה ייצוג בערכאות הערעור השונות ועוד. 

המלצות:

b144 | Google | facebook zap | lawgiude   

המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מידי, מקצועי ודיסקרטי צרו קשר עכשיו! טל: 050-7719770 | השאירו פרטים