הזכות להתייעץ עם עורך דין


03 Dec
03Dec

זומנת לחקירה? אל תוותר על זכויותיך

רבים מהאנשים המזומנים לחקירה בתחנת המשטרה סבורים כי הם יידעו להתמודד עם החקירה הפלילית בעצמם ולא מתעקשים על זכותם להיוועץ עם עורך דין. זוהי טעות אשר עלולה להביא את הנחקר להסתבכות פלילית, שאחר כך יהיה קשה לתקן.

חקירה במשטרה היא תהליך שיש לו משמעות אדירה על המשך התפתחות התיק. לעתים, כתוצאה מחקירה זו יוחלט האם התיק ייסגר או תוגש בקשה להארכת מעצר. בנוסף לכך, החקירה הראשונית הנה קו ההגנה של החשוד לאורך ההליך כולו, לכן רצוי שקו ההגנה יבחר מראשית ההליך על ידי סנגור מנוסה.

ע"פ הפסיקה, זכותך לדרוש התייעצות עם עורך דין פלילי בטרם תחקר.
עורך הדין ינחה את הנחקר כיצד להתנהל במהלך החקירה, מהם המוקשים, כיצד להימנע מהפללה עצמית וכמובן מהו קו ההגנה הטוב ביותר בשבילו. 

זומנת לחקירה? פנה אלינו לייעוץ מקצועי ודיסקרטי 24 שעות ביממה 


עו"ד שלומי ביזק הינו מומחה למשפט הפלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו, העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במשפט הפלילי תוך מקצועיות, יסודיות ויצירתיות. מיד עם תום עבודתו בפרקליטות תל אביב שימש כסנגור פלילי במשרד ותיק וצבר ניסיון מעשי רב. עורך דין פלילי שלומי ביזק בעל תארים ייחודים במשפט הפלילי מאוניברסיטת בר אילן (LL.M, LL.B). המשרד מתמחה בתיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי (מדעי) ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, תיקי פשיעה חמורה ייצוג בערכאות הערעור השונות ועוד. 

המלצות:

b144 | Google | facebook zap | lawgiude   

המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מידי, מקצועי ודיסקרטי צרו קשר עכשיו! טל: 050-7719770 | השאירו פרטים

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.