מעצר בית


03 Dec
03Dec

מעצר בית

אין ספק שהאופציה של מעצר הבית היא חלופה הרבה יותר נעימה על פני האופציה של תא המעצר. אולם, לא תמיד היא אפשרית. עורך דין שלומי ביזק מומחה למשפט הפלילי עם פרטים אודות ההליך. 

מהם התנאים להמרת המעצר בתא המעצר למעצר בית? 

עורך הדין הפלילי של הנאשם צריך להוכיח מספר דברים:

- שהנאשם אינו מסוכן לציבור או לאדם מסוים.

- שלא קיימת אפשרות לשיבוש הליכי חקירה.

- שתכלית המעצר תושג גם אם יהיה במעצר בית.

- במקרים רבים בית המשפט ישלח את הנאשם לתסקיר שירות מבחן בכדי לקבל המלצות.

שימו לב! לא תמיד האופציה של מעצר הבית היא העדיפה. 

ימי מעצר הבית אינם נספרים כימי מעצר, דבר שאומר שבמידה ויוטל עונש מאסר, ימי מעצר הבית לא יקוזזו ממנו כפי שהיה נעשה אם היה במעצר. בנוסף, השהות בבית לעתים מפחיתה את הדחיפות לטפל בעניינו, יוצרת קיפאון והתהליך עלול לקחת הרבה יותר זמן.

יחד עם זאת, מעצר מאחורי סורג ובריח, אינו עונש או חלק ממנו (מה שהתביעה לרוב שוכחת), לכן אם ניתן להשיג את תכלית המעצר בדרך חלופית שפגיעתה בחירותו של אדם פחותה, יש לפעול לשם כך ורצוי על ידי סנגור בעל ניסיון בתחום. 


זומנתם לחקירה? מרגישים שאתם זקוקים לייעוץ משפטי?  


עו"ד שלומי ביזק הינו מומחה למשפט הפלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו, העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במשפט הפלילי תוך מקצועיות, יסודיות ויצירתיות. מיד עם תום עבודתו בפרקליטות תל אביב שימש כסנגור פלילי במשרד ותיק וצבר ניסיון מעשי רב. עורך דין פלילי שלומי ביזק בעל תארים ייחודים במשפט הפלילי מאוניברסיטת בר אילן (LL.M, LL.B). המשרד מתמחה בתיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי (מדעי) ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, תיקי פשיעה חמורה ייצוג בערכאות הערעור השונות ועוד. 

המלצות:

b144 | Google | facebook zap | lawgiude   

המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מידי, מקצועי ודיסקרטי צרו קשר עכשיו! טל: 050-7719770 | השאירו פרטים

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.