רישום פלילי


30 May
30May

רישום פלילי

לא פעם נפתח תיק חקירה משטרתי, למשל בעקבות תלונה או תלונת שווא, ולאחר החקירה אותו אדם מקבל מכתב כי נסגר התיק נגדו. למרבה הצער, די שאדם נחקר תחת אזהרה, כדי להשאיר לו כתם בעברו גם לאחר סגירת התיק.

כן, תיק פלילי סגור ברוב המקרים ממשיך להופיע במאגרים המשטרתיים ובמשרד הביטחון. ברוב הפעמים, אותו אדם גם לא ידע על הרישום הפלילי נגדו, עד שיצוץ ברגע הכי לא צפוי ויהווה כמכשול ואף ימנע את מסלול התקדמותו של כל אדם, לעתים אפילו בלא ידיעתו.
כמו למשל:
מועמדות לתפקידים ציבוריים
הגשת מועמדות להיות עורכי דין
מועמדות למכרזים ציבוריים
מועמדות לעבודות שונות
הגשת בקשה לרישיון נשק
הגשת מועמדות למשרות ממשלתיות (למשל משרד החינוך)
וכן, גם סתם בביקורת משטרתית שגרתית בכביש למשל (לאחר שתויגתם כבעלי תיק סגור, שוטרים עלולים להרשות לעצמם יותר...)

שימו לב - למחיקת רישום פלילי לרוב יש ניסיון אחד, לכן כדאי שהבקשה תוגש אך ורק על ידי עורך דין פלילי מנוסה, שטיפל בעבר במקרים דומים ויודע להשיג את התוצאות הנכונות. 

עדיין יש לכם רישום פלילי? פנו אלינו


עו"ד שלומי ביזק הינו מומחה למשפט הפלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו, העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במשפט הפלילי תוך מקצועיות, יסודיות ויצירתיות. מיד עם תום עבודתו בפרקליטות תל אביב שימש כסנגור פלילי במשרד ותיק וצבר ניסיון מעשי רב. עורך דין פלילי שלומי ביזק בעל תארים ייחודים במשפט הפלילי מאוניברסיטת בר אילן (LL.M, LL.B). המשרד מתמחה בתיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי (מדעי) ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, תיקי פשיעה חמורה ייצוג בערכאות הערעור השונות ועוד. 

המלצות:

b144 | Google | facebook zap | lawgiude   

המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מידי, מקצועי ודיסקרטי צרו קשר עכשיו! טל: 050-7719770 | השאירו פרטים

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.